Her er treningstidene for sesongen 2020. Yngste lag øverst på oversikten, eldre lag nedover. For spørsmål – kontakt oss på brodd@broddfk.no

Skal ditt lag ha treningskamp på baner som ditt lag ikke disponerer, skal dette avtales med alle lag som har treningstid på bane i kamptidsrommet. Deretter varsles kamp til brodd@broddfk.no før endelig avklaring med bortelag.

PDF oppsett med treningstider som gjelder fra 1.august 2020 finner du her

Oppsett med hele banekartet finner du her.

PS! Bane 1-3 er halvdelen mot Midjord bydelshus sett fra tribunen.

Jenter født 2015/2016 (Jenter 5)

Tirsdag 17.00-17.45

R2S Arena (Minibanen)

Gutter født 2015/2016 (Gutter 5)

Tirsdag 17.45-18.30

R2S Arena (Minibanen)

 

Jenter født 2014 (Jenter 6)
Mandag 17.00-18.00
R2S Arena (Minibanen)

Gutter født 2014 (Gutter 6)
Torsdag 17.00-18.00
R2S Arena (Minibanen)

Jenter født 2013 (Jenter 7)
Mandag 18.00-19.00
R2S Arena (Minibanen)

Gutter født 2013 (Gutter 7)
Onsdag 17.30-18.30
R2S Arena (Minibanen)

Jenter født 2012 (Jenter 8)
Tirsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-3 

Torsdag 17.15-18.30
Eurekabanen 1-3

Gutter født 2012 (Gutter 8)
Mandag 17.30-18.30
Eurekabanen 1-3
Onsdag 17.30-18.30
NSE-banen 4-6

Jenter født 2011 (Jenter 9)
Mandag 17.15-18.30
Eurekabanen 4-6
Onsdag 17.15-18.30
NSE-banen 1-3

Gutter født 2011 (Gutter 9)
Mandag 18.30-20.00
Eurekabanen 4-6 

Onsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3

Jenter født 2010/2009 (Jenter 10/11)
Tirsdag 15.00-16.30
Eurekabanen 1-3
Torsdag 15.00-16.00
Eurekabanen 1-3

Gutter født 2010 (Gutter 10)
Tirsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Onsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 4-6

Fredag 17.00-18.30

Eurekabanen 4-6

Gutter født 2009 (Gutter 11)
Mandag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-3
Tirsdag 17.00-18.30
Eurekabanen 1-3
Torsdag 18.30-20.00
NSE-banen 4-6
Jenter født 2008 (Jenter 12)
Mandag 17.00-18.30
NSE-banen 4-6
Tirsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 4-6
Torsdag 17.30-19.00
Eurekabanen 4-6

Gutter født 2008 (Gutter 12)
Mandag 18.30-20.00
NSE-banen 1-3
Onsdag 15.30-17.00
NSE-banen 4-6
Torsdag 17.00-18.30
NSE-banen 1-3

Gutter 13 år (2007)

Tirsdag 18.30-20.00
NSE-banen 1-6
Onsdag 18.30-20.00
NSE-banen 1-4
Torsdag 18.30-20.00
NSE-banen 1-6
Søndag 17.00-18.30
NSE-banen 1-6

Jenter 14 og 15 år (2005/06)
Mandag 15.00-16.30
NSE-banen 1-3
Onsdag 15.30-17.00
NSE-banen 1-3
Torsdag 18.30-20.00
Eureka-banen 1-6
Søndag 18.30 – 20.00
NSE-banen 1-6
Gutter 14 år (2006)
Mandag 15.00-16.30
NSE-banen 4-6 

Tirsdag 18.30-20.00

NSE-banen 5-6

Onsdag 18.30-20.00
Eurekabanen 1-6

Fredag 15.30 – 17.00

NSE-banen 1-6

Søndag 13.00-14.30

NSE-banen 1-6

Gutter 16 – Elite (2004/05)
Mandag 18.30-20.00
NSE-banen 4-6
Onsdag 20.00-21.30
NSE-banen 4-6
Torsdag 20.00-21.30
NSE-banen 1-3

Fredag 17.30-19.00

NSE-banen 1-6
Søndag 15.00-16.30
NSE-banen 1-6

Gutter 16 – Bredde (2004/05)
Tirsdag 20.00-21.30
NSE-banen 1-6
Onsdag 20.00-21.30
Eurekabanen 1-6
Torsdag 20.00-21.30
NSE-banen 4-6

Søndag 15.00-16.30
Eurekabanen 1-6

 

A-lag herrer (3.div)

Tirsdag 17.00-18.30
NSE-banen 1-6
Torsdag 17.00-18.30
NSE-banen 4-6

A-lag kvinner (4.div)
Mandag 20.00-21.30
NSE-banen 4-6
Onsdag 20.00-21.30
NSE-banen 1-6

Herrer 3-lag Polonia
(6.div)
Mandag 20.00-21.30
Eurekabanen 1-3

Torsdag 20.00-21.30

Eurekabanen1-3
Fredag 19.00-20.30
Eurekabanen 1-6

Gutter 50
Tirsdag 20.00-21.30
Eureka-banen 1-3