A-lag herrer – kamper og tabell

av admin

Her er terminliste og tabell

Treningskamper 2021
Dato og klokke Kamp Resultat Målscorere Brodd
16.06.2021 kl 1800 Madla – Brodd 1-2 Eriel, Sindre
25.06.2021 kl 1800 Brodd – Vardeneset 4-0 Sindre 2, Idris, Elijah
19.07.2021 kl 1830 Brodd – Hinna 5-1 Jonas 3, Keven, Casper
30.07.2021 kl 1800 Staal Jørpeland – Brodd 1-3 Keven, Jonas Elijah
NM-kamper 2021
Dato og klokke Kamp Resultat Målscorere Brodd
24.07.2021 kl 1600 Brodd – Sandnes Ulf 0-3
Seriekamper Norsk-Tipping-ligaen 2021:

Tabell 2021 sesongen

Dato og klokke Kamp Resultat Målscorere Brodd
Lørdag 07.08 kl 14.00 Donn – Brodd 2-1 Sindre
Lørdag 14.08 kl 14.00 Brodd – Mandalskameratene 0-5
Lørdag 21.08 kl 16.00 Sola – Brodd 3-0
Lørdag 28.08 kl 14.00 Brodd – Hinna 2-1 Idris, Stian
Lørdag 04.09 kl 14.00 Åkra – Brodd 1-1 Casper
Lørdag 11.09 kl 14.00 Brodd – Express 2-1 Liban, Fabian
Lørdag 18.09 kl 15.00 Brodd – Djerv 1919
Lørdag 25.09 kl 16.00 Madla – Brodd
Mandag 04.10 kl 18.30 Brodd – Viking 2
Lørdag 09.10 kl 15.00 Brodd – Start 2
Lørdag 16.10 kl 14.00 Vidar – Brodd
Lørdag 23.10 kl 13.00 Brodd – Staal Jørpeland
Lørdag 30.10. kl 13.00 Vindbjart – Brodd

Treningskamper 2020:

Dato Dag Tid Hjemmelag Res Bortelag Bane
31.01.2020 Fredag 18:00 Brodd 0-0 Sandnes Ulf 2 NSE-banen Midjord
08.02.2019 Lørdag 14:00 Brodd 2-0 Ålgård NSE-banen Midjord
21.02.2020 Fredag 18:00 Brodd 0-4 Eiger NSE-banen Midjord
28.02.2020 Fredag 18:00 Brodd 2-0 Vardeneset NSE-banen Midjord
05.03.2020 Torsdag 18:00 Brodd 2-0 Vidar NSE-banen Midjord

Seriekamper 2020:

13.04 Brodd – Vidar Avlyst
18.04 Vindbjart – Brodd Avlyst
25.04 Brodd – Start 2 Avlyst
02.05 Brodd – Express Avlyst
09.05 Viking 2  – Brodd Avlyst
16.05 Brodd-Madla Avlyst
23.05 Djerv1919 – Brodd Avlyst
30.05 Brodd – MK Avlyst
06.06 Donn – Brodd Avlyst
13.06 Brodd – Åkra Avlyst
20.06 Sola – Brodd Avlyst
27.06 Brodd – Staal Avlyst
04.07 Hinna – Brodd Avlyst
11.07 Brodd – Djerv 1919 Avlyst
18.07 Madla – Brodd Avlyst
15.08 Brodd – Vindbjart Avlyst
22.08 Vidar – Brodd Avlyst
29.08 Brodd – Hinna Avlyst
05.09 MK – Brodd Avlyst
12.09 Brodd – Viking 2 Avlyst
19.09 Åkra – Brodd Avlyst
26.09 Express – Brodd Avlyst
03.10 Brodd – Sola Avlyst
10.10 Start 2 – Brodd Avlyst
17.10 Brodd – Donn Avlyst
24.10 Staal – Brodd Avlyst

TABELL: (klikk på linken for oppdatert tabell)

Lag S P
0 Brodd 0 0
0 Bryne 2 0 0
0 Donn 0 0
0 Flint 0 0
0 Fløy-Flekkerøy 0 0
0 Madla 0 0
0 Mandalskameratene 0 0
0 Pors 0 0
0 Staal Jørpeland 0 0
0 Start 2 0 0
0 Storm 0 0
0 Vardeneset 0 0
0 Viking 2 0 0
0 Vindbjart 0 0