Kamper 12-18 oktober på Midjord

Ny uke, og nye muligheter til å se feiende flott fotball på Midjord.

I tillegg til flott spill, fair-play, nydelige scoringer og ellevill jubel er det også viktig at vi tenker smittevern. For alle som ikke spiller kamp er det en-meters regelen som gjelder.

Sett dere inn i klubbens kampveileder her

Under er oversikten over kampene, og kart over baneinndelingen finner dere her

Beklageligvis påvirker noen av kampene baner som er tilgjengelig for trening. Viktig at alle er så fleksible som mulig slik at vi får gjennomført kamper og treninger på en god måte.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Bane Turnering
mandag 12. oktober 2020 17:15 Brodd 1 Vidar 1 EUREKA-banen Midjord II 5er 4 J09 avd 06
mandag 12. oktober 2020 17:15 Brodd 3 Våganes 3 EUREKA-banen Midjord II 5er 3 G08 avd 19
mandag 12. oktober 2020 18:30 Brodd 2 Vardeneset NSE-banen Midjord kunstgras 9er A G12 Nivå 2 avd 05
mandag 12. oktober 2020 18:30 Brodd 2 Midtbygdens 2 EUREKA-banen Midjord II 5er 4 G09 avd 17
mandag 12. oktober 2020 18:30 Brodd 1 Viking 3 EUREKA-banen Midjord II 7er A G11 Nivå 2 avd 09
           
tirsdag 13. oktober 2020 17:00 Brodd 2 Vidar 5 EUREKA-banen Midjord II 7er B G10 Nivå 3 avd 03
tirsdag 13. oktober 2020 18:30 Brodd 1 Vaulen 2 EUREKA-banen Midjord II 5er 1 J08 avd 06
tirsdag 13. oktober 2020 20:00 Brodd 2 Madla 2 NSE-banen Midjord kunstgras G16 2. div avd 01
           
onsdag 14. oktober 2020 17:15 Brodd 3 Forus og Gausel 5 EUREKA-banen Midjord II 5er 1 G09 avd 13
onsdag 14. oktober 2020 17:15 Brodd 1 Madla 1 EUREKA-banen Midjord II 7er B G10 Nivå 1 avd 01
           
torsdag 15. oktober 2020 17:15 Brodd 1 Stavanger 3 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A G12 Nivå 2 avd 06
torsdag 15. oktober 2020 17:15 Brodd 2 Pol/Tasta 4 NSE-banen Midjord kunstgras 7er B G11 Nivå 2 avd 10
torsdag 15. oktober 2020 18:30 Brodd 1 Finnøy 1 EUREKA-banen Midjord J15 2.div avd 01 
           
fredag 16. oktober 2020 17:00 Brodd 6 Hundvåg 3 EUREKA-banen Midjord II 7er A G10 Nivå 2 avd 13
Del denne artikkelen med andre: