Kamper Midjord 31.august – 6.september

Ny uke, og nye muligheter til å se feiende flott fotball på Midjord.

I tillegg til flott spill, fair-play, nydelige scoringer og ellevill jubel er det også viktig at vi tenker smittevern. For alle som ikke spiller kamp er det en-meters regelen som gjelder.

Sett dere inn i klubbens kampveileder her

Under er oversikten over kampene, og kart over baneinndelingen finner dere her

En fantastisk uke med kamper på Midjord rundes av med supersøndag hvor både G16-Elite og J15 skal i aksjon.

Beklageligvis påvirker noen av kampene baner som er tilgjengelig for trening. Viktig at alle er så fleksible som mulig slik at vi får gjennomført kamper og treninger på en god måte.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Bane Turnering
mandag 31. august 2020 18:30 Brodd 2 Jarl 1 EUREKA-banen Midjord G14 2. div avd 01
           
tirsdag 1. september 2020 17:15 Brodd 2 Sunde 1 EUREKA-banen Midjord II 7er A G11 Nivå 2 avd 10
tirsdag 1. september 2020 17:15 Brodd 1 Sandnes Ulf 4 EUREKA-banen Midjord II 7er B G10 Nivå 1 avd 01
           
onsdag 2. september 2020 17:15 Brodd 2 Madla 4 EUREKA-banen Midjord II 5er 3 G09 avd 17
onsdag 2. september 2020 17:15 Brodd 3 Madla 1 EUREKA-banen Midjord II 5er 1 G09 avd 13
onsdag 2. september 2020 17:15 Brodd 2 Madla 1 NSE-banen Midjord kunstgras 5er 6 G08 avd 14
onsdag 2. september 2020 18:30 Brodd 1 Viking 2 EUREKA-banen Midjord G14 1. div avd 01 
onsdag 2. september 2020 18:30 Brodd 3 Jarl 1 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A G13 2. div avd 01
           
torsdag 3. september 2020 17:00 Brodd 1 Jarl 2 EUREKA-banen Midjord II 5er 4 J08 avd 06
torsdag 3. september 2020 17:15 Brodd 1 Hundvåg 2 NSE-banen Midjord kunstgras 7er B G11 Nivå 2 avd 09
torsdag 3. september 2020 18:30 Brodd 3 Forus og Gausel 2 EUREKA-banen Midjord G16 2. div avd 02
           
fredag 4. september 2020 17:30 Brodd 6 Vaulen 4 EUREKA-banen Midjord II 7er A G10 Nivå 2 avd 13
fredag 4. september 2020 17:30 Brodd 1 Vaulen 1 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A G13 1. div avd 01 
           
søndag 6. september 2020 17:00 Brodd 1 Sandnes Ulf Toppfotball 1 NSE-banen Midjord kunstgras G16 Elite
søndag 6. september 2020 19:00 Brodd 1 Randaberg 2 NSE-banen Midjord kunstgras OBOS cupen J15
Del denne artikkelen med andre: