Brodd FK - Fremtiden er grønn

Siste nyheter

Administrasjon

Daglig leder:
Kyrre Sandven
Tlf: 920 41 264
brodd@broddfk.no

A-lags trener herrer/FFO:
Ali Kilinc
Tlf: 950 11 073
kil_inc@hotmail.com

FFO-leder/trenerkoordinator:
Rune Larsen
Tlf: 950 76 510
ffo@broddfk.no

Trenerveileder/FFO:
Marco Jaques
Tlf: +351 962 610 838
marcojaques89@hotmail.com

Styret

Leder:
Hanne Elise Pollack
Tlf: 986 81 662
hanne.pollack@broddfk.no

Nestleder & økonomileder:
Bjørn Arnold Alvsåker
Tlf: 922 53 921
ba@telluslogistics.no

Sportslig leder:
Tom Gerhard Strand
Tlf: 980 70 756
tom@broddfk.no

Jentefotballansvarlig:
Katrine Helland
Tlf: 911 55 566
katrine@broddfk.no

Sekretær:
Cynthia Myrnes
Tlf: 402 25 525
cynthia@broddfk.no

Styremedlemmer:
Hanne Caroline Hardy Tverback
Tlf: 920 82 387
hanne@tverback.no

Stian Ihle Olsen
Tlf: 400 45 405
stian.ihle.olsen@gmail.com

Bak fra venstre: Stian Ihle Olsen, Tom Gerhard Strand og Bjørn Arnold Alvsåker. Foran fra venstre: Hanne Caroline Hardy Tverback, Hanne Elise Pollack, Cynthia Myrnes og Katrine Helland.

Sportslig utvalg

LederTom Gerhard Strand980 70 756tom@broddfk.no
JenterKatrine Helland911 55 566katrine@broddfk.no
SeniorØyvind Jacobsen918 04 332jacobsenoyvind@gmail.com
UngdomKyrre Sandven920 41 264brodd@broddfk.no
BarnTom Gerhard Strand980 70 756tom@broddfk.no
TrenereRune Larsen950 76 510ffo@broddfk.no
Marco Jaques+351 962 610 838marcojaques89@hotmail.com