Kamper 21.-27.september Midjord

Ny uke, og nye muligheter til å se feiende flott fotball på Midjord.

I tillegg til flott spill, fair-play, nydelige scoringer og ellevill jubel er det også viktig at vi tenker smittevern. For alle som ikke spiller kamp er det en-meters regelen som gjelder.

Sett dere inn i klubbens kampveileder her

Under er oversikten over kampene, og kart over baneinndelingen finner dere her

Beklageligvis påvirker noen av kampene baner som er tilgjengelig for trening. Viktig at alle er så fleksible som mulig slik at vi får gjennomført kamper og treninger på en god måte.

Dato Tid Hjemmelag Bortelag Bane Turnering
mandag 21. september 2020 17:00 Brodd 2 Våganes 2 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B G12 Nivå 2 avd 05
mandag 21. september 2020 17:15 Brodd 1 Sola 4 EUREKA-banen Midjord II 5er 1 G08 avd 17
mandag 21. september 2020 18:30 Brodd 1 Rosseland 1 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A J12 Nivå 1 avd 01
           
tirsdag 22. september 2020 17:15 Brodd 3 Sunde 2 EUREKA-banen Midjord II 7er A G11 Nivå 2 avd 11
tirsdag 22. september 2020 17:15 Brodd 2 Staal Jørpeland 2 EUREKA-banen Midjord II 7er B G10 Nivå 3 avd 03
tirsdag 22. september 2020 20:00 Brodd 2 Havørn 1 NSE-banen Midjord kunstgras G16 2. div avd 01
           
onsdag 23. september 2020 17:15 Brodd 1 Tjensvoll 1 EUREKA-banen Midjord II 5er 1 G09 avd 14
onsdag 23. september 2020 17:30 Brodd 1 Hjelmeland 1 EUREKA-banen Midjord II 5er 4 J09 avd 06
           
torsdag 24. september 2020 17:15 Brodd 2 Stavanger 2 NSE-banen Midjord kunstgras 9er B G12 Nivå 2 avd 05
torsdag 24. september 2020 17:15 Brodd 1 Vardeneset 2 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A G12 Nivå 2 avd 06
torsdag 24. september 2020 17:15 Brodd 1 5er Stavanger 1 EUREKA-banen Midjord II 7er A J10 Nivå 3 avd 02
torsdag 24. september 2020 18:30 Brodd 2 Midtbygdens 1 NSE-banen Midjord kunstgras 9er A G13 2. div avd 02
           
søndag 27. september 2020 15:00 Brodd 1 Madla 1 NSE-banen Midjord kunstgras G16 Elite
Del denne artikkelen med andre: