Vinnere i Brodds julelotteri

Hovedpremie i Brodds julelotteri er en valgfri bunad for enten kvinne eller herre, men det er også mange andre spennende premier. Se hele listen her:

HOVEDPREMIE:

Herre – eller damebunad fra Embla Bunader, verdi 40.000,-.

 Vinner: Henrik Meling

I tillegg har vi en masse andre flotte gevinster fra våre gode samarbeidspartnere.

Gavekort Eureka, verdi 5.000,-, gitt av Eureka Møbler

Vinner: Lena Gauthun

Gavekort Garcia, verdi 1.500,-, gitt av Garcia Restauranter

Vinner: Maud Østvik Frøyland

Gavekort og goodiebag, verdi 1.300,-, gitt av Syvende Himmel

Vinner: Ida Kindervåg

Gavekort Byen, verdi 1.000,-, gitt av Advokatfirmaet Sørskår
Vinner: Ester Kaada

Bokpakker fra Sandviks, gitt av Sandviks Forlag 

Vinnere:

  1. Asbjørg Høyvik Hidle
  2. Terje Kvannvik
  3. Mia A Moen
  4. Glenn Aase
  5. Mikkel H Salte             

Middag for 2 pers Ostehuset Domkirkeplassen, gitt av Ostehuset

Vinner: Thomas Larsen

Julefigur med lykt, gitt av Feel

Vinner: Alva Stangeland

Gavekort på valgfri klipp, gitt av Hair & There Storhaug

Vinner: Nora Økland

Middag med drikke og dessert for 5 personer, gitt av Ikea

Vinner: Ida Veland

1 times massasje, gitt av Vaulen Kiropraktorklinikk

Vinner: Terje Øen

Gavekort Byen, gitt av Miles Stavanger

Vinner; Morten Nygård

2 månedskort Sørmarka Arena, gitt av Sørmarka Arena

Vinner: Tore Lind

Duftlys, gitt av Helmer Te og Kaffe

Vinner: Roger Welle

Kevin Murphy gavesett, gitt av Barokk

Vinner: Lukas Nordbø

Hudpleiesett, gitt av Bare Clinic

Vinner: Thomas Carlsen

Long matches fra Trudon, gitt av Faded

Vinner: Abe Airhman Tayara

Kunst av Lasse Skarbøvik, gitt av Lasse Skarbøvik

Vinner: Ask Skogerbø Hald

Målsydd skjorte, gitt av Made With Hart

Vinner: Kjell Inge Gade

Gavekort (middag for 2 pers), gitt av Patrioten Bistro

Vinnere:

  1. Jorunn Bjerga
  2. Silje Helgevold

Gavekort 2 pers Lysefjorden, gitt av Rødne Fjord Cruise

Vinner: Dylan Selac

2 Vikingbilletter + signert drakt, gitt av Viking Fotball

Vinner: Kari Gundesø

2 Vikingbilletter + lue, gitt av Viking Fotball

Vinner: Ada Husebø

2 Vikingbilletter + lue, gitt av Viking Fotball

Vinner: Neil Johnsen

2 Vikingbilletter + skjerf, gitt av Viking Fotball

Vinner: Leif Kvitrud

2 Vikingbilletter + skjerf, gitt av Viking Fotball

Vinner: Andreas K Blomgren

Introkurs i klatring, gitt av Klatrefabrikken

Vinner: Martin Apelskog

45 min leie av fotballbane (opptil 12 personer), gitt av Actionball

Vinner: Mikkel Borsheim

Tradisjonell knivbarbering, gitt av Brødrene Fevangs Barberstue AS

Vinnere:

  1. Tore Aksnes
  2. Kristian Fagerland

Gavekort Husfliden, gitt av Husfliden

Vinner: Kevin P Jespersen

Sminkespeil fra Smedbo, gitt av Alfa Rør

Vinnere:

  1. Hanne E Pettersen
  2. Edle Bristow

Premiene kan hentes på Broddhuset følgende tider:

Onsdag 18.desember 12.00 – 21.00

Torsdag 19.desember 12.00 – 21.00

Fredag 20.desember 12.00 – 19.00

Lørdag 21.desember 14.00 – 17.00

Del denne artikkelen med andre: